Roshet

O Roshetovi

Vždy som mal rád hudbu, ale tú hudbu ktorú mám rád nedokážem robiť, mám rád starý rock... Keď som mal slabšie obdobie, písal som básne. Skúšal som hrať na bassgitaru, gitara ma nebaví, lebo je to strašne "cheezy" Tento hudobný štýl som začal robiť aj kvôli tomu, že keď spievam niejde mi to vždy v tóne ... to je absolutná pravda.

Čo sa týka mojich hudobných začiatkov (Roshet - červené malbá mixtape)... Ja som sa rozhodol urobiť to čo všetci, tak že sa budem hrať na to na čo všetci, lenže namiesto toho, aby som si zaplatil štúdio a producenta som sa to rozhodol natočiť doma sám bez ohľadu na výslednú kvalitu. Prvý mixtape je vlastne môj odkaz ľuďom - je to vlastne recesia a určite sa to nemusí páčiť všetkým ...

Album Promócia už predstavuje album nahrávaný v štúdiu a obsahuje sedem pesničiek, ak budete chcieť vedieť viac, určite si vypočujte interview ;)

Špeciálne by som chcel poďakovať ľuďom, ktorí na albume spolupracovali a to: Matej Užák, Martin Mokoš, Silvia Lesná, Viktor SisikNasledujte Rosheta tiež na: